Poslednje kolo
VREME ČITANJA: 1 min

Sigurna pobeda Zemunaca

Sigurna pobeda Zemunaca koji su opravdali ulogu favorita i savladali TEK Slogu sa 3:0.
Posle odličnog prodora Avrama po desnoj strani na prvoj stativi je bio Račić i doveo svoj tim u vođstvo 1:0. Domaćin do drugog gola takodje stiže u prvih 45. minuta. Sa leve strane je centrirao Dakić, a gol je postigao Avram za 2:0. To je bio rezultat prvog poluvremena. Novi gol Zemunci postižu u nastavku. Stevanović je odlično šutirao sa ivice šesnaesterca i zatresao mrežu za 3:0.To je bio konačan rezultat utakmice.
Radovan Avram (Zemun) i Đorđe Lazović (TEK Sloga)
Dragoslav Milenković – trener FK Zemun

Zemun – TEK Sloga 3:0
Strelci: 1:0 Dejan Racić (13), 2:0 Radovan Avram (39), 3:0 Aleksandar Stevanović (85). Stadion Zemuna. Gledalaca: 150. Glavni sudija: Dušan Vićentijević (Beograd). Pomoćnici: Stefan zimonjić (Beograd) i Slobodan tatomirović (Beograd). Žuti kartoni: Marko Đalović (Zemun). Crveni kartoni: NEMA
Zemun: Slavković, Vukić, Stoiljković, Đalović, Jovanović, Tejić (Ivanović), Avram (Kovač), Račić (Kapetanović), Kiso, Dakić (Stevanović), Đurković.
TEK Sloga; Nešić, Radovanović (Sofrenović), Filipović (Grujičić), Jović, Lazović, Vasić (Kilibarda), Baždarević (Šljukić), Pavlović, Milisavljević, Petković, Radojičić (Nedinić).