Poraz Bečeja u Zrenjaninu

Poraz Bečeja u Zrenjaninu nije dolazio u pitanje tokom utakmice. Radnički je od starta dominirao i na kraju meča savim zasluženo pobedio.
Na početku meča, u 3. minutu, kapiten Krstinić desno iskosa pogađa suprotan ugao golmana gostiju Milovanova za prednost od 1:0.  Raspoloženi Krstinić odlično je prošao po desnoj strani u 28. minutu i posle centaršuta na drugoj strani je pronašao Novevskog koji je udvostručio prednost. Već u 31. minutu je postavljen i konačan rezultat. Milin je prošao po desnoj strani, i ubacio je loptu do Krajnovića kojem nije bilo teško da savlada golmana Lekića.
Radnički – Bečej 1918 2:1
Strelci: 1:0 Krstinić (3), 2:0 Novevski (23), 2:1 Krajinović (27). Zrenjanin. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Aleksa Grahovac (Novi Sad). Pomoćnici: Dušan Zorić (Novi Sad), Vladimir Miodanić (Veternik). Žuti kartoni: Šormaz (OFK Bečej). Crveni kartoni: NEMA.
FK Radnički: Lekić, Marković (Kozlovački), Runjevac, Petković (Kovačević), Krstinić, Gajilović (Čigoja), Novevski (Turkulj), Bačvanski, Dučić, Krasić, Pavlov (Ilić).
Bečej 1918: Milovanov, Ćuk, Milin (Popadić), Krainović (Tutnjević), Žeravica, Kuvekalović, Brkić, Tatić, Tomić (Kudrić), Preradov (Šormaz), Vinović (Vorgučin).