Zvezdara

Bez golova na Bulbulderu

U odličnoj fudbalskoj predstvavi Zvezdara i pored bolje igre nije uspela da savlada veoma dobru ekipu BASK-a, meč je završen nerešeno 0:0
Junak utakmice je svakako golman gostiju Lazarević koji je branio i moguće i nemoguće. U prvom delu domaćin je propustio tri izuzetno povoljne prilike. Nastavak je doneo još veću dominaciju ekipe Zvezdare ali lopta nije htela u gol.
U 80.minutu BASK nije iskoristio svoju najbolju šansu kada je pogodjena stativa gola domaćina. U poslednja dva minuta Nišavić i Djurić su imali odlične prilike, ali njihove pokušaje glavama fenomenalni Lazarević je ukrotio. Na kraju je ostalo nerešeno 0:0.
Zvezdara – BASK 0:0
Beograd. Gledalaca: 300. Glavni sudija: Darko Jeknić- Pomoćnici: Slobodan Tatomirović i Stefan Zimonjić. Žuti kartoni: Čvorović, Beriša (Zvezdara), Milanović (BASK). Crveni kartoni: NEMA.
Zvezdara: Stanić, Živković, Čvorović (Beriša), Sarić, Milićević (Vuković), Karić (Nišavić), Gusnić, Jovanović, Todorović (Đurić), Janković, Lekić (Vukićević).
BASK: Lazarević, Đilas, Kadijević, Petković, Milanović, Obradović, Vukanović (Dimitrijević), Šljivić, Dimić (Dacić), Braunović (Ajdar), Fratrović.