IMG_0976

Osmanagić rešio derbi u Vršcu

Derbi kola Srpske lige grupa Vojvodina u kojem su se sastali OFK Vršac i Feniks 1995 pripao je domaćinu, koji je golom Amera Osmanagića u 80. minutu slavio sa 1:0
Utakmica je već u  7. minutu bila kratko prekinuta zbog velikog nevremena, koje je je pokvarilo i naš direktan prenos. U utakmici bez mnogo prilika Vrščani su do jedinog  gola stigli posle prekida. U 80. minutu Osmanagić je mrežu pogodio posle slobodnog utarca sa 22, 23 metara. Gol pogledajte u videu ispod.
OFK Vršac – Feniks 1995 1:0
Strelac: 1:0 Osmanagić (80). Vršac. Gledalaca: 200. Glavni sudija: Uroš Ržić (Beograd). Pomoćnici: Marko Rakić (Savski Venac) i Nemanja Arnautović (Beograd). Žuti kartoni: Blagojević, Osmanagić, Grek (OFK Vršac), Juriša (Feniks 1995). Crveni kartoni: NEMA.
OFK Vršac:  Marković,  Stojković Radisavljević, Jovković (Grek), Blagojević, Lazevski, Filip Ilić, Nikolić, Vujić (Beljin), Pajević, Milan Ilić (Osmanagić).
Feniks 1995: Pilipović, Ćalić (Juriša), Šalipur (Šimun), Marjanović, Radišić, Ilić, Dimitrić, Popović, Mijatović (Dragić), Anđelković, Jelović.