Zvezdara

Remi Zvezdare i Radničkog

Fudbaleri Zvezdare i Radničkog iz Obrenovca odigrali su nerešeno 1:1
Domaći su u prvom poluvremenu promašili nekoliko prilika. Kazna za promašaje je stigla u 24. minutu. Strahinja Vukosavljević je prošao po levoj strani, stigao skoro do korner zastavice, uputio centaršut pred gol domaćih, a lopta je prošla kroz peterac gde ju je na drugoj stativ dočekao Nikola Đurić i lako postigao gol za 0:1.
U drugom poluvremenu bolja igra domaćih, dosudjena su i dva penala za Zvezdaru. Prvi je nakon igranja rukom gostujućeg igrača u svom kaznenom prostoru, ali kapiten domaćina Nišavić nije iskoristio najstroži kaznu. Drugi penal je bio dosudjena pošto je jedan igrač Zvezdare oboren u šesnaestercu tima iz Obrenovca. Ovoga puta siguran sa bele tačke bio je špic Vukojević za konačnih 1:1.
U nadoknadi vremena imali su domaći igrači još dve šanse, nisu ih iskoristili i sladji deo kolača otišao je za Obrenovac. Domaća publika i pored relativno nepovoljnog rezultata svojih ljubimaca mogla je da uživa u dobrom fudbalu.
Zvezdara – Radnički (O) 1:1
Strelci: 0:1 Đurić (24), 1:1 Dejan Vukojević (76). Stadion: FK Zvezdara. Gledalaca: 250. Glavni sudija: Nikola Božović (Beograd). Pomoćnici: Marko Rakić (Savski Venac) i Nemanja Arnautović (Beograd). Žuti kartoni: Miližević, Janković, Niavić, Vukojević, Beriša i Đurić (Zvezdara), Raonić, Ćorić, Mirković, Arsović, Pantazis (Radnički). Crveni kartoni: NEMA.
Zvezdara: Stanić, Gusnić, Savinović (Đurić), Ilić (Jovanović), Milićević, Karić (Todorović), Ivaniš (Beriša), Janković, Vukićević, Nišavić (Vuković), Vukojević.
Radnički (O): Kašić, Miletić, Raonić (Pavlićević), Lazić, Čermelj, Đurić (Aleksić), Markoski (Mirković), Ćorić, Popović (Arsović), Vukosavljević (Pantazis), Knežević.