hajduk-sim-jedinstvo-sur-veterani

Borac osvojio bod u Surčinu

U zanimljivoj utakmici u Surčinu nakon velike borbe ekipe Jedinstva i Borca iz Lazarevca su podelili bodove.
Do vodstva su prvi došli gosti. Nakon centaršuta sa leve strane loptu je udario napadač Borca Željko Srećković, a lopta je završila u mreži ekipe iz Surčina.
Domaćin je došao do izjednačenja nakon kornera i slabe reakcije odbrane Borca pa je rezultat poravnati 1:1, a strečac je bio Marko Anđelković u 52. minutu. Na kraju podela bodova za nadu i brige obe ekipe u nastavku prvenstva.
Jedinstvo (Surčin) – Borac (Lazarevac) 1:1
Strelci: 0:1 Srećković (38), 1:1 Anđelković (52). Stadion u Surčinu. Gledalaca 250. Glavni sudija: Filip Marković. Pomoćnici: Stefan Milanović i Ratko Đorđević. Žuti kartoni: Vukićević, Maksimović, Živanović (Jedinstvo) i Stevanović i Šakić (Borac).
Jedinstvo (S): Novaković, Anđelković (Vulović), Vukićević, Jovanović, Maksimović, Antić, Rodić (Sedlarević), Živanović, Ranković, Gavrilović, Goronja.
Borac: Grčić, Stevanović, Šalipur, Šakić, Novaković, Rajčević, Malidžan (Dušan Stojanović), Lazarević, Nikola Stojanović, Igor Stojanović, Srećković.