IMG_0454

Bez iznenađenja u Sakulama

Fudbaleri Borca su na svom terenu u Sakulama rutinski savladali Jedinstvo iz Stare Pazove rezultatom 3:0
U 20. minutu Miodrag Milenković je odlično šutirao sa 22 metra, pogodio je stativu, a na loptu je natrčao Marko Milenkvić kojem nije bilo teško da sa par metara smesti loptu u mrežu. Drugi gol postigao je Milan Tomić u 32 minutu, on je posle solo akcije šutirao sa oko 24 metra i matirao golmana Jedinstva. Konačan rezultat postavljen je 84. minutu, posle kornera sa leve strane odbrambeni igrač Jedinstva Aleksandar Ivetić je zakačio loptu i matirao svog golmana.
Borac (Sakule) – Jedinstvo (Stara Pazova) 3:0
Strelci: 1:0 Milenković (20), 2:0 Tomić (32), 3:0 Ivetić AG (84). Stadion Sveti Nikola. Gledalaca: 200. Glavni sudija: Nemanja Kuzmanović (Kula). Pomoćnici: Miroslav Kantor (Subotica), Nenad Vukanović (Subotica). Žuti kartoni: NEMA. Crveni kartoni: NEMA.
Borac (S): Kožul, Maksimović, Tomić (Markov), Ahčin, Jakovašić (Milan Šušnjar), Nedić (Radić), Aleksandar Šušnjar, Zakoč, Marko Milenković (Đorđević), Bačanin, Miodrag Milenković (Markov).
Jedinstvo (SP): Stoiljković, Ivetić, Tmušić, Moravac, Pađen, Maoduš, Đorđević (Krkobabić), Stevanović, Živanović (Milivojević), Obradović (Pilipovič), Žiža.