VREME ČITANJA: 1 min

U Paraćinu preokret

Jedinstvu dovoljno pola sata.

Poveli su gosti pred kraj poluvremena golom Markovića, te se rezultatom 0:1 otišlo na odmor.

U nastavku, od 64′ domaći preko Ristića, zatim Jovanovića u 66′, Petrovća u 74′ i Žurkića u 87′, postižu konačan rezultat na utakmici.

Paraćinci posle 19. kola zauzimaju šesto mesto na tabeli a Vlasina ima osam bodova više od ekipe Hajduk Veljko koja se nalazi u zoni ispadanja.

JEDINSTVO: Mladenović, Jovanović, Lazić, Radovanović, Ristić, Novković, Petrović, Jovanović, Radovanović, Tošić i Petković. Igrali su još Crnojački, Vasić i Žurkić.

VLASINA: Ivanović, Petrov, Pekić, Marinković, Dojčinović, Marković, Petrović, Stanković, Milić, Smiljković i Nikolić. Igrali su još Jemović, Stojanović i Vulić.

Sudijsku trojku predvodio je Nenad Đorđević iz Bora a pomagli su mu Jovan Gajić i Dušan Marinković, oba iz Niša.