111111111111

Somborci ispratili Radnički u Zrenjanin sa dva gola

Somborski Radnički 1912 savladao je imenjaka iz Zrenjanina sa 2:1. Domaći poveli iz opravdano dosuđenog penala u 7. minutu.  Golman gostiju Lekic skrivio penal, a strelac je bio Mehmed Avdić koji je nekada igrao i za zrenjaninski Klub.
U 17. minutu Zrenjaninci stigli do zaslužunog izjednačenja, strelac je bio Miloš  Janković kome je to treći gol u poslednja dva kola. Zrenjaninski Radnički do poluvremena bio bolji promašio par prilika, imao igrača više a Bačvanski je pogodio prečku.
U drugom poluvremenu izjednačena igra, a nakon jedne greške gostiju domaći igrač Antunić uspeva da postigne drugi gol za domaći tim. Do kraja meča nas gosti promašili još dve prilike od kojih je u jednoj Krasic pogodio stativu.
Radnički 1912 – Radnički (ZR) 2:1
Strelci: 1:0 Abdić (9), 1:1 Janković (1:1), 2:1. Igor Antunić (58).
Stadion u Somboru. Gledalaca 150.
Glavni sudija: Rasko Mitrović (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Slobodan Danilović (Bačka Palanka) i Ljubica Čabrilo (Inđija).
Žuti kartoni: Juhik, Šveljo, Stevanović, Nemanja Kartalija (Radnički 1912), Lekić, Jovanov, Turkulj, Ilić, Dučić (Radnički ZR). Crveni karton: Stevanović (Radnički 1912).
Radnički 1912: Tojzan, Stevanović, Šveljo, Juhik, Avdić (Lazović), Mirkov, Milovanović (Drvar), Kačarević, Vasiljević, Kartalija (Matijević), Antunić (Rančić).
Radnički (ZR): Lekić, Runjevac, Jovanov, Pavković (Ilić), Turkulj (Pavlov), Čigoja, Gajilović, Bačvanski, Dučić, Janković i Krasić (Novevski).