IMG_9830

Zemunci preplivali Adu

Fudbaleri Zemuna su jutros na Adi Ciganliji savladali FK Ušće Novi Beograd sa minimalnih 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Nenad Kiso u 24. minutu utakmice.
Gol Kisa bio je pravo malo remek delo. On je sa više od 25 metara iskosa sa leve strane uspeo da uputi šut i da lobuje golmana domaćeg tima. Tokom prvog dela igre Zemunci su pored tog gola imali i nekoliko solidnih prilika, ali nisu uspeli da postignu još neki gol. U drugom poluvremenu domaći su imali blagu terensku inicijativu, ali bez i jedne konkretne prilike za gol.
Fer plej je bio na visokom nivou
Strelci: 0:1. Kiso (24). Stadion: Ada Ciganlija. Gledalaca 250. Glavni sudija: Miloš Vasiljević (Pančevo). Pomoćnici: Goran Božović (Beograd) i Branko Galić (Beograd). Žuti kartoni: Atanasković, Rašković za Ušće Novi Beograd i Aleksa Ivanović za Zemun. Crveni kartoni: NEMA.
Ušće Novi Beograd: Knežević, Atanasković (Đokić), Nikolić, Govedarica, Rašković, Janićijević, Radulović, Puletić, Goranović, Aćimović i Đorđević (Selimović).
Zemun: Slavković, Đurković, Stojanović, Đalović (Jovanović), Mijailović, Kapetanović (Račić), Milošević, Kiso, Dakić (Ivanović), Ristovski, Stevanović (Stojiljković).